Auto bazar eu. Auto bazár 2019-11-30

Autobazar

Auto bazar eu

Po dlkšej jazde sa mi začne hriat palubna doska od spodu od nôh aj od spolujazdca aj od sofera teplo ide zo stredu ako keby od stredoveho tunela do bokov. Velmi zachovale,nebúrane v povodnom stave, garažovane. Najazdené skutočných 168 026 Km. Je na tom všetko funkčné. Vzhladom na to ze sa nerozumim autam predsa vsetci nie sme automechanici sa obracam na vas o radu a info.

Next

Mercedes

Auto bazar eu

Neviem sa tam k tomu dostať a nechcem niečo dodrbkat. Predám krásnu a zachovalú Škoda Octavia Ambiente 1. Auto nebolo nikdy búrané ani lakované, možnosť premerať hrúbky laku. Kupil som W213 220d 4matic. Letné sú 18 palcové disky so striebornými ventilmi, zrejme tam sú senzory na kontrolu tlaku v pneu. Je na tom všetko funkčné.

Next

Auto bazár

Auto bazar eu

Servisna knizka ,vypis historie z mazda s. Počas tohto dolejem 7,5 l. Akosi sa v tych autodieloch neviem vysomarit. Ide to ako keby od soferoveho predneho. Auto dlho stalo,minimálne rok odoberacka z lízingu do 270000km servis len.

Next

Nissan

Auto bazar eu

. Ročnik 2007, od prvého majitela,kupovane na Slovensku. Nevyžaduje ziadne investicie, všetko je funkcne. Auto bolo ako nové kupované na Slovensku. Najazdených poctivých 280 000 km. Vozidlo je v krásnom pôvodnom stave,v dobrej vybave: -Panoramatická strecha -Parkovací asistent v predu aj vzadu -Dosvecovanie do zákrut -Ztmavovacie zrkadlá -Ťažné za.

Next

Autobazar AUTO

Auto bazar eu

Mám intrval výmeny 15 000 km. Tento tyzden som si zmyslel kupit Audi A5 2. Najazdene 200000km K autu je 2x kluč,a dalsie prezutie na diskoch. Bolo kúpené v Peugeot Banská Bystrica a je po prvom majiteľovi. Po technickej stránke je auto vo veľmi dobrom stave, pri posl. Ročnik 2009,je to model po facelifte, jeden z poslednych kusov tohto modelu.

Next

Auto bazár

Auto bazar eu

Motor ma retazovy rozvod co je velkou vyhodou! Výrobca udáva spotrebu poleja 0,5l na 1000 km. . . . . . .

Next

Autobazar AUTO

Auto bazar eu

. . . . .

Next

Nissan

Auto bazar eu

. . . . . . .

Next

Autobazar

Auto bazar eu

. . . . . .

Next