Bugünkü altılı sonuçları. Tjk at yarışı programı 2019-12-04

Bugünkü at yarışı sonuçları!

Bugünkü altılı sonuçları

Son 400'lük galobunda beðenilen ve bu galobunu yarýþa yansýtmasý durumunda çok koþacak olan safkan günün ikinci teki olarak deðerlendirilebilir. Günün ilk teki olarak deðerlendireceðiz. Tilki günün koþularýna dair at yarýþý bankolarý verirken, Hipodrom güzeli ve Editörün Kuponu da yarýþseverlere yardýmcý olmaktadýr. İkinci ayakta koşan Berengül üstü üstüne yaptığı birinciliklerde çok iyi atları geçti. Sitemizde yer alan tahminler kişilere bir kazanç sağlanmasına yönelik verilmemektedir, sadece yazarların görüşleri yansıtılmaktadır, bu ve diğer bilgilerin doğruluğu da tarafımızdan garanti edilmez. İstanbulda yaptğı çalışmasındaki 26 - 55 hafif rahat dereceli galobuyla da bana güven verdi. At Yarýþý Sonuçlarý Koþularýn bitmesinin ardýndan at yarýþý sonuçlarý da sayfamýzda yer almaktadýr.

Next

Bugünkü at yarışı sonuçları!

Bugünkü altılı sonuçları

İstanbul'daki iyi yarışlarından sonra Kocaeli'ne gelen ve de daha evvelinde hem İzmir hem de Bursa kumunda koşup başarılı olan Çıksalın benim favorim. Yarışın istediği gibi gideceğini düşündüğüm Princess Di, kazandığı koşuyla eski formuna dönen Veliaht Betül'le koşunun sürprizini beklediğim Cep Durak da ekleyerek bu ayaktan da çıkabiliriz. Oğlum Murat da üst gruptaki atlar içinde iyi yarışları olan bir at. Bugünkü at yarışı tahminleri için çimde iyi yarışları olan Gülüşlü, bu pistte iyi koşacağına inandığım ve de bir de yarış kazanmışlığı olan Demirpoyrazım, kazandığı koşudaki görüntüsüyle Pişkin Kız, daha evvelinde bu grupları geçen Biana ve de tam bir çimci olduğunu düşündüğüm Marengo'yu da yazıp bu ayaktan çıkacağım. Sevdiði pistte günün açýlýþýný yapmasýný bekliyoruz. İyi akşamlar sevgili admin kardeşim.

Next

Bugünkü At Yarışı Tahminleri

Bugünkü altılı sonuçları

Mavranın ana baba bir kardeşi olan safkanın mesafenin uzamasıyla daha da iyi koşmasını bekliyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum sana. Son ayakta koşan Glen, evvelki senelerde Ankara ve de İstanbul'da üst gruplarda koşmuştu. Tüm atlarýn ayaklarý düz bassýn. Onun verdiği ara 1 yıla yakın olsa da kalitesiyle yazılır.

Next

At yarışı sonuçları

Bugünkü altılı sonuçları

Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilerden, yorumlardan , hatalardan, eksikliklerden ya da tüm bunlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan, her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarardan dolayı bankotahminler. Bugün Bursa programýnda daha düþük bütçeli veya alternatif bir þablon üzerinde çalýþan yarýþeverler ise günün on ayaðýna yönelebilir. Her geçen günde de daha iyi koşmaya başladı. Üçüncü ayakta çok formda olan Ünlüoğlu ve eski günlerine dönmeyen başlayan Ağapersen 'den birinin kazanacağına inanıyorum. İnşallah daha büyükleri sana ve sitede ki diğer arkadaşlara nasip olur. Siteyi kullanmaya devam ederseniz kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Next

Bugünkü At Yarışı Tahminleri

Bugünkü altılı sonuçları

Tilki'nin her gün düzenli olarak verdiði at yarýþý tahminleri birçok yarýþseverin beðenisini toplamýþtýr. Geçen sene de uzun ara verip yıla açık koşuyla başlamış çok fark yemeden beşinci olmuştu. Dünkü Bursa altılısını yakaladım çok şükür: Bogulmak üzereydim tam zamanında yetişti. Kendine uygun rakipler yanýnda bugün çok koþacak. Türkiye'de at yarýþý oyunu bazý þampiyon atlar da çýkarmýþtýr. Tilki, sürpriz at yarýþý bankolarýyla da dikkat çekmektedir.

Next

Tjk at yarışı programı

Bugünkü altılı sonuçları

İlk ayakta bugünkü at yarışı tahminleri için yarışa baktığımızda Turgut Usta'nın ön tarafta rahatça bir yarış yapabileceğini görüyoruz. Bugünkü at yarışı tahminleri son ayakta ilk atım Asilrenk olacak. Altılı ganyan oyunu bulması zor bir oyundur. Yine iyi atlar Griffon ve de yarış görüp nefes açan Write To Ellie de küçük kuponlara yazılmalıdır. İkinci ayakta bugünkü at yarışı tahminleri ile ilgili olarak son yarışlarında ilgimi çeken ve de bugün favori durumunda olan Big Albatros'la Alaskan Lady'ye ilave olarak ilk defa koşacak olsa da iyi orjinli Piece Of fire'la üç ay sonra koşacak olup sürpriz beklediğim Kara Şeker de yazıp küçük kuponda bu ayağı geçeceğim. Karayel, koþtuðu 18 yarýþýn tamamýný kazanarak tarihe geçmiþ ve Türk atçýlýðýnýn en büyük þampiyonlarýndan biri olmuþtur, çoðu yarýþseverin gönlünü kazanmýþtýr.

Next

At yarışı sonuçları

Bugünkü altılı sonuçları

Öte yandan siz de at yarýþý bankolarý konusunda kendinize güveniyorsanýz sayfanýn altýnda bulunan yorum ekle kýsmýndan kuponlarýnýzý paylaþabilirsiniz. At yarýþý programý düzenli olarak yarýþseverlerin takip ettiði bir programdýr. Allah bin defa razı olsun senden. Ayrýca Sporx'te düzenli olarak at yarýþý bülteni verilmektedir. Bu bültende koþulara ait bilgiler, atlarýn son form durumlarý, jokeyler ve diðer ayrýntýlar bulunmaktadýr.

Next

Banko Tahminler

Bugünkü altılı sonuçları

Sitede paylaşılan kuponların oynanması tavsiye etmiyoruz. Ýzmir, Ýstanbul, Adana, Kocaeli, Diyarbakýr ve Þanlýurfa'da koþulan koþular sonrasýnda altýlý ganyanýn ne kadar ikramiye verdiðine bu sayfadan ulaþabilirsiniz. At Yarýþý Tahminleri Sporx'te her gün özel olarak at yarýþý tahminleri verilmektedir. Tilki, düzenli olarak atlarý takip ederken, idman pistinde çýkan son galoplarý da okuyucularýyla paylaþmaktadýr. Çift bankolu þablon ile günü deðerlendireceðiz. Bu ayakta az at yazarak daha karışık koşulardaki şansımı artırmayı planlıyorum. Bu sebepten çıktığı gibi bitirebileceğine inanıyorum.

Next

Bugünkü ANKARA Altılı Ganyan Sonuçları, Yarış

Bugünkü altılı sonuçları

Bu defa da benzer şekilde bir geri dönüş yaparsa, kazanabilir. Tarafımızdan ve tarafınızdan yapılan tüm tahmin ve yazılar, yazarların kendi görüşlerini yansıtmaktadır, sitemizin görüşlerini kesinlikle yansıtmamaktadır. . Bu at baba tarafýndan oldukça güçlü bir kan hattýna sahip. Tilki'nin tahminleri yarýþ günü sabahý 09:00-12:00 arasýnda yayýnlanmaktadýr. Bugünkü rakiplerde çok zorlayacak türden değil. Mail yazmak istedim ama bir türlü beceremedim.

Next