Vod tvp stulecie winnych. STULECIE WINNYCH zwiastun odc. 4. Serial TVP 2019-12-03

TVP Polonia

Vod tvp stulecie winnych

. . . Między młodymi dochodzi do sprzeczki, dziewczyna upada na ziemię i traci przytomność. . Łucja zachwyca w szkole talentem plastycznym, ale siostra przełożona nie zamierza go wspierać.

Next

STULECIE WINNYCH odc. 10 online VOD code.clickcease.com

Vod tvp stulecie winnych

Andzia pragnie zwrócić na siebie uwagę Stanisława. Chcąc uniknąć skandalu, Anna Lilpop zwalnia chłopaka. Antoni w ostatniej chwili osłania go własną piersią. Premierowe odcinki na antenie Jedynki najpewniej dopiero wiosną 2020 roku. Rodzina Winnych stara się powoli przestawiać życie na normalne tory. Kazia i Damian dostają pracę u Iwaszkiewiczów. Przez ostatnie tygodnie żyliśmy historią rodu Winnych, których historia nie oszczędzała.

Next

STULECIE WINNYCH odc. 2 online VOD code.clickcease.com

Vod tvp stulecie winnych

Córki Iwaszkiewiczów znajdują w pobliskim lesie ciało zastrzelonego, niemieckiego żołnierza. Do Brwinowa dociera długo oczekiwana wiadomość o końcu wojny, Polska staje się niepodległa. Martwy senior rodu Winnych pada na ziemię ku przerażeniu rodziny. Ania z wyróżnieniem kończy naukę w Instytucie Pedagogicznym i wkrótce podejmuje. Ania, staje się ulubioną studentką Korczaka. .

Next

Stulecie Winnych odcinek 13: wielka tragedia wstrząśnie Winnnymi. Dramatyczny koniec serialu

Vod tvp stulecie winnych

Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I Wojny Światowej. Dopiero rozmowa ze Stanisławem nieco go uspokaja. Po konsultacji w warszawskiej klinice, lekarz stwierdza u niego chorobę otępienną. Ania pilnie przygotowuje się do matury. .

Next

Stulecie Winnych (Serial TV 2019

Vod tvp stulecie winnych

Stulecie Winnych - odcinek 4. W klasie zaczynają zabiegać o zainteresowanie tego samego chłopca, Pawła. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości. Na efekt końcowy trzeba będzie niestety trochę poczekać. Bronia i Antoni Winni czekają na wnuka — dziecko syna.

Next

odc. 3

Vod tvp stulecie winnych

. Powrót Ani do Brwinowa dostrzega Antek Jamroży, który proponuje jej randkę. Bomby i wybuchy zastąpili szabrujący, niemieccy żołnierze. Na budowie willi Stawisko, Jasiek Winny dostaje pracę elektryka, a Damian, młody zdun, zakochuje się w chłopaku z budowy. Damian Winny oświadcza się Zosi, a rodzice młodych czym prędzej planują ślub. Niestety data premiery nowych odcinków nie jest jeszcze znana.

Next

odc. 7

Vod tvp stulecie winnych

Będzie można go także zobaczyć w internecie na stronie. Tymczasem właśnie tam, po raz pierwszy publicznie swoje rysunki prezentuje Łucja. Jeden z żołnierzy wybiera z tłumu dziesięciu mężczyzn, aby ich rozstrzelać - wśród nich jest Paweł. Ty zawsze byłaś ta zdolniejsza, więcej chciałaś, mówi jej w szczerej rozmowie Mania. W związku z pojawieniem się informacji o kontynuacji serialu, wiele osób zaczęło zastanawiać się, kiedy 2.

Next

TVP Polonia

Vod tvp stulecie winnych

Paweł po raz kolejny próbuje zawalczyć o Anię i wpłynąć na zmianę jej planów. Teraz mam szansę żeby się odwdzięczyć — tłumaczy Annie Lilpop, gdy ta mówi, że nie ma z czego płacić za korepetycje. . Po jednym z wykładów dziewczyna zadaje swojemu wykładowcy trudne pytanie: Czy jeśli dwie bliskie sobie osoby kochają tego samego mężczyznę, to czy jedna, wybierając go, ma prawo zniszczyć szczęście tej drugiej? W Brwinowie pojawiają się najpierw Prusacy, potem Kozacy. Nauka pochłania ją do tego stopnia, że mimo próśb Pawła, nie przyjeżdża na świąteczny festyn do Brwinowa.

Next

TVP Polonia

Vod tvp stulecie winnych

Wiedzą, że Łucja widziała całe zdarzenie, ale milczy. Jej uroda zachwyca Jaśka Winnego, a talent malarski porusza serce Tadeusza Wierusz - Kowalskiego, bogatego dyplomaty, właściciela pałacu w Brwinowie. O swoim ślubie z Anią ciągle marzy Paweł, a o założeniu rodziny z nim marzy Mania. Bronia i Antoni Winni czekają na wnuka — dziecko syna Stanisława i jego żony, Kasi. Na Instagramie zamieścił swoje zdjęcie, informując przy tym, że w lipcu zaczynają się prace na planie sezonu 2.

Next

odc. 7

Vod tvp stulecie winnych

Za jedzenie są w stanie nawet zabić. Po egzaminach Mania jest zdecydowana wrócić do Brwinowa, Anię bardziej niż stabilizacja, pociąga dalsza edukacja. Jeśli tylko opublikowane zostaną oficjalne informacje o 2. Rozmawiamy o sztuce, o muzyce. Jerzyk jest zazdrosny o uczucia mamy. .

Next