Youtube więzień miłości po polsku. WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odc. 55 online VOD code.clickcease.com 2019-12-01

odc. 54

Youtube więzień miłości po polsku

Więzień miłości streszczenie odcinka 156, emisja w poniedziałek 7 października Wszyscy się martwią o rannego Koraya, który nie odzyskał przytomności. Shukran mówi Mehtap, że Yasemin ma się niebawem zaręczyć z Korayem. Omer to samotny, bogaty biznesmen. Poza tym nie bierzesz pod uwagę, że niektórzy widzowie nie czytają opisów co będzie w następnych odcinkach tylko czytają co ludzie piszą na forach. Staje się świadkiem uprowadzenia jej siostry. Nazan znajduje wniosek ślubny Zehry i Yenera. Mężczyzna jednak nadal nie chce rozmawiać z żoną.

Next

odc. 1

Youtube więzień miłości po polsku

Emisja w piątek 25 października Mert zaprasza na kolację, mąż jednak każe Zehrze odmówić. Skupcie się proszę na fabule. No ok, Omer inny, ale nie rozumiem, co z Zehrą? Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy. Alev chce się dowiedzieć dlaczego Omer zwolnił Mehtap. Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub rachunków? Emisja w środę 11 września. Ayse próbuje dowiedzieć się, gdzie jest pierścionek, który dostała od Dżerwije.

Next

odc. 32

Youtube więzień miłości po polsku

Nie chodzi mi tylko, że jej nie zgwałcił, ale nie powiedział jej ani jednego złego słowa i przez cały czas wspierał żonę. Zehra po pewnym czasie mówi Omerowi, że nie powinien się mścić w ten sposób i że to że Mehtap jest czyjąś siostrą to nie jej wina. Ta dziewczyna to po prostu Azize, która nigdy Zehrą nie była. Po czwarte - a kto mi może dać takie prawo? Do pewnego momentu miała rację trzymając go na dystans, ale od pewnej sceny miałam wrażenie, że choćby nie wiadomo co Omer zrobił to ona i tak strzeli focha. Mert rozpoczyna trening osobisty Cevrije. W warsztacie Salima zjawiają się ludzie nasłani przez ojca Koraya.

Next

Adini Sen Koy/ Wiêzieñ mi³o¶ci

Youtube więzień miłości po polsku

. Hilmi zmusza syna, by się z nim spotkał. . Więzień miłości streszczenie odcinka 155, emisja w piątek, 4 paździerka Koray zostaje postrzelony podczas szarpaniny z bandytami nasłanymi przez ojca. Ten zaś sprzeciwia się wspólnemu biznesowi Ayse i Zehry. Skupcie się proszę na fabule.

Next

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odc. 38 online VOD code.clickcease.com

Youtube więzień miłości po polsku

Kobieta drze kontrakt, opuszcza rezydencję i wraca do swojego domu. Po czwarte - a kto mi może dać takie prawo? Fikret nakazuje Salimowi, by przyprowadził do niego Koraja. Pozosta³e imiona ¿eñskie nie odmieniaj± siê, np. Fabuła jest ciekawa, ale tych zawirowań w ich życiu że już są niby razem ale jeszcze nie do końca jest trochę za dużo i zaczyna to nawet męczyć. Inga Nie wiem jak można porównywać związek Zehry i Omera do związku Fatmagul i Kerima, a właściwie Omera do Kerima. Jest pokazane, że Zehra jest uwięziona w płonącej chatce, Omer bije się z porywaczem chyba, bo trafiłam na nietłumaczony odcinek , prawdopodobnie go zabija uderza głową o kamień , potem wbiega do chatki i ma przerażoną minę. Zehra odwiedza Yasemin i szukając albumu ze zdjęciami, znajduje dużą sumę pieniędzy.

Next

odc. 1

Youtube więzień miłości po polsku

Wyznaje też żonie, że wiedział o planach Yenera dotyczących ślubu. Koray nie może się doczekać, kiedy ją zobaczy. Umawia się z Yasemin w kawiarni. Ostatni odcinek 2 sezonu zasugeruje, że oboje zgineli w pożarze. Powiem tak, trochę tu relacja Zehry i Omera zapowiadała się na syndrom sztokholmski. Omer także usiłuje odnaleźć porwaną dziewczynę.

Next

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odc. 38 online VOD code.clickcease.com

Youtube więzień miłości po polsku

Nie może pozwolić, by siostra poznała jego tajemnicę. Ömer mimo wszystko chce ją ściągnąć do domu. Więzień miłości odcinek 114 streszczenie, 5 sierpnia Zehra boi się opuścić swój pokój, by nie spotkać się z ojcem, naprawiającym meble w rezydencji. Tymczasem rodzina Omera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla pracowników firmy. Zehra traci pewność, czy jej decyzja o opuszczeniu męża była słuszna. Zehra wie, że był pod drzwiami.

Next

Więzień miłości odc. 175, 176. Streszczenia nowych odcinków. Obsada EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Ile serial ma odcinków 2.11.2019

Youtube więzień miłości po polsku

Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli. Skoro ktoś napisał, że Zehra długo nie zdobędzie się na pocałunek z Omerem to nie jest zdradzenie, tego co dalej? Oznajmia mężowi, że nigdy nie wróci do rezydencji. Za kilka odcinków znowu będziemy mogli się o tym przekonać, gdy uzna Zehrę za złodziejkę i zamknie w magazynie, gdzie wybuchnie pożar. Serial opowiadać będzie o Omerze który, aby uszczęśliwić umierającą siostrę, decyduje się na wzięcie fikcyjnego ślubu z Zehrą, która pilnie potrzebuje pieniędzy. Scena ze szpitala gdy na siebie po raz drugi wpadli super przez niego zagrana, ale trzeba być albo zimną jak głaz albo ślepą, by nie widzieć, że tym samym mąż jej pokazał, że szaleńczo ją kocha i o co chodziło scenarzystom, by ich znowu głupkowato od siebie odsunąć??? Andrea Andrei, Andreê , Elia Elii, Eliê ;Ali Alego, Alemu , Alim ; je¶li koñcz± siê na -o, np. Niebawem Omer zjawia się w jej domu. Zehra dostaje od niego list, z którego dowiaduje się, że Omer nie miał żadnego związku z ucieczką jej matki.

Next

odc. 48

Youtube więzień miłości po polsku

Alev c Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 7 sierpnia Salim pojawił się w rezydencji Ömera Erkan Meriç , a Zehra robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Więzień miłości 134 streszczenie czwartek, 5 września Zehra wróciła do rezydencji. Emisja 11 października 2019 Mehtap wysyła Omerowi wniosek ślubny Zehry i Yenera. W życiu Omera jedyną ważną kobietą jest jego siostra Ayse. Więzień miłości odcinek 160, streszczenie.

Next